Profesyonel yardımcıların üstünüzdeki yükü almasına izin verin

Bebek Bakıcı

Konusunda tecrübeli personelimiz; bebek, ikiz bebek, çocuk bakıcılık hizmetleriyle çocuğunuzun günlük bakımı, beslenmesi, güvenliği, gelişimi, eğitimi gibi görevlerde evlatlarınıza kendi evlatları gibi özen gösterirler.

Çocuk Bakıcı

Profesyonel ve deneyimli çocuk bakıcı personelimiz, çocuğunuzun gelişimi sırasında ihtiyaç duyacağı beslenme, temizlik, güvenlik, fiziksel gelişim gibi tüm ihtiyaçlarına cevap verirler ve üstünüzden büyük bir yükün alınmasına yardımcı olurlar.

Hasta Bakıcı

Eğitimli ve deneyimli hasta bakıcılarımız, kendine bakmakta zorlu çeken sevdiklerinizin gerek hastane gerek ev ortamında ihtiyaç duydukları hizmetleri sağlarlar. Bu hizmetler arasında doktorların bildirdikleri görevleri yerine getirmek, ilaç kullanım takibi, temizlik ve düzeni sağlamak yer alır.

Yaşlı Bakıcı

İster yatılı, ister sadece gündüz süresince hizmet sağlayan deneyimli yaşlı bakıcılarımız bakıma muhtaç olan aile büyüklerinize gerek duydukları rahatlığı ve huzuru sağlamak için profesyonel olarak hizmet sağlarlar. Büyüklerinize en az sizlerin göstereceği özenle yaklaşırlar.

Yardımcı Kadın

Tecrübeli ve güvenilir personelimiz, evinizde size yük olacak ve sizi esas işlerinizden alıkoyacak; temizlik, yemek pişirme, ütü, çamaşır, bulaşık gibi; angarya işleri en iyi şekilde üstlenerek size ihtiyacınız olan huzurlu vakti kazandırırlar.

BİZE YAZIN

Fiyat teklifi alın

Ya da hemen arayın

0 (212) 275 55 75